top of page

FoodSense ile Yiyeceklerinizin Acılık Oranını Tespit Edebildiğinizi Biliyor Muydunuz?

Güncelleme tarihi: 29 Ara 2020

Foodsense çözümü; mobil uygulama destekli çalışan, yiyecek ve içeceklerde bulunan bileşiklerin varlığını ve birim ölçekteki miktar analizlerini gerçekleştirebilen bir sistemdir.


Foodsense, biberlerin acılık oranını ağzınız yanmadan size haber verebilen bir çözümdür. Bununla birlikte, sarımsağın keskinliği ve zencefilin yoğunluğu gibi bir çok yiyeceğe yönelik analiz yapmanıza olanak sağlayan uygulamalar hazır olarak sunulmaktadır.

Analizini yapmak istediğiniz örneklerin sıvı ortamda çözünmüş olması ölçüm yapmak için yeterlidir. Foodsense için özel olarak geliştirilmiş potensiyostatlarımız aracılığıyla uygulamaya özel geliştirilen elektrokimyasal sensörlerden elde edilen sinyaller anlamlı hale getirilmektedir. Foodsense uygulaması ile analiz sonuçlarını cep telefonunuzdan sunulmaktadır.Firmanıza özel bir analiz uygulaması geliştirmek isterseniz, Elektrobiyosens size Foodsense'e benzer anahtar teslim çözümler sunabilmektedir. Sensör geliştirtirme ve üretimi, elektronik altyapıyı sağlama, mobil uygulama geliştirme ve daha birçok hizmetimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

71 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page