MEDİKAL UYGULAMALAR

Medikal analizler hala doktor talepleri doğrultusunda, büyük analiz laboratuvarlarında gerçekleştirilmektedir. Elektrobiyosens, doktorların gerçek zamanlı olarak hasta başı analizler (Point-Of-Care) yapmasına olanak sağlayan elektrokimyasal sensörler, lab-on-a-chip ve mikroakışkan uygulamaları desteklemekte ve bu yönde çözümler üretmektedir.

VETERİNERLİK UYGULAMALARI

Veteriner uygulamalarına yönelik elektrokimyasal diagnostik ve hayvan takip sistemi sensör geliştirilmektedir. Böylelikle, hem evcil hem de çiftlik hayvanlarına yönelik uygulamaların geliştirilmesine olanak sağlanmaktadır.

SÜREKLİ GLUKOZ ÖLÇÜMÜ

Elektrobiyosens özellikle diyabet hastalarının anlık ve sürekli olarak kan şekerlerinin ölçümlerinin yapılmasına yönelik elektrokimyasal sensör ve cihazlar konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

GİYİLEBİLİR CİHAZLAR

Giyilebilir sensörler, elektronik medikal teknolojilerin önemli bir kolunu oluşturmaktadır. Elektrobiyosens bu alanda, interstisyel sıvı ve ter bazlı ölçüm sistemlerinin geliştirilmesinde çözümler geliştirmektedir.

SU ANALİZLERİ VE İZLEMESİ

Elektrobiyosens; doğal su kaynakları, atık su tesisleri ve kanalizasyon sıvılarından örnek alınarak kalite ve kontaminasyon analizi yapılmasına yönelik çözümler oluşturmaktadır.

GIDA ve TARIM UYGULAMALARI

Elektrobiyosens; toprak analizleri, kontaminasyon analizleri ve gübre analizleri gibi birçok alanda anlık ve sürekli olarak veri elde edilmesini sağlayan çözümler üretmektedir.

AKUAKÜLTÜR UYGULAMALARI

Elektrobiyosens, akuakültür faaliyetlerinde kullanılmak üzere terzi dikimi çözümlerini sunmaktadır.

BİYOREAKTÖR VE HÜCRE KÜLTÜRÜ UYGULAMALARI

Biyomühendislik uygulamaları için anlık ve sürekli ölçüm yapabilen sistemler, Elektrobiyosens'in çözümleri arasında yer almaktadır.